Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Aktuálně nejžádanější produkty. Držte se!

Oleje a rostlinná másla

Na této poličce se ukrývají poklady v podobě rostlinných olejů a másel. A co že s nimi dělat? Budete překvapeni, jak široké využití mají. Například takové bambucké máslo! Můžete jej použít na obličej, tělo, vlasy nebom jím klidně nahradit klasické máslo, kakaové máslo či olej při pečení sušenek a dortů. 

Nebo třeba takový meruňkový olej, který můžete použít pro péči o celé tělo i obličej, na masáže či jako pevný a kvalitní základ pro tvorbu vašich vlastních směsí, obzvláště pro tvorbu vlastních esenciálních olejíčků.

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie