Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Celulitida a strie

Celulitida i strie jsou naprosto normální a přirozené. Ukazují nám, co máme za sebou. Jako krásné letokruhy na kmenech stromů. Hýčkejte se a hýčkejte je. Láskyplný dotek dokáže zázraky. Masáže, v kombinaci s pravidelným pohybem, dostatečným pitným režimem a zdravou stravou dodají pokožce potřebnou péči a pomerančovou kůži i strie pomohou lehce vyhladit. Pečlivě si ale vybírejte, čím své krásné tělo pohladíte. Abychom vám usnadnili práci, na tuhle poličku jsme vyskládali hojivé a regenerační oleje, přírodní peelingová mýdla i tělové krémy s účinnými rostlinnými extrakty na podporu mikrocirkulace pokožky. Vězte ale, že už teď jste krásné takové, jaké jste. Odhalte se v plavkách s hrdostí a bez studu!

Ďolíčkům na pokožce jsme věnovali tento článek na blogu. Výživné téma celulitidy totiž trápí nejednu ženu. Pídili jsme se po její nejčastější příčině a hledali způsoby, jak projevy pomerančové kůže co nejvíce zmírnit.

Purity Vision - Bronzová sleva - banner mezi produkty 12/2022