Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (všední dny: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Caribbean Sun

Česká značka Caribbean Sun dováží do naší země mořské houby, sůl z Mrtvého moře, lufu pro péči o tělo či vulkanickou pemzu pro péči o nohy.

Mořské houby dováží česká značka Carribbean Sun z oblasti Floridy, Mexického zálivu, Kalifornie a Karibiku. Jejich kvalita mnohonásobně přesahuje syntetické houby, které jsou vyráběné převážně z neobnovitelných zdrojů. Lov hub je prováděn ručně a udržitelným způsobem tak, aby se zachovaly její populace, okolní prostředí i celý ekosystém. Vše je pravidelně kontrolováno několika úřady (OMC, OES, NOAA).

Mořská houba je skvělým přírodním pomocníkem při osobní hygieně a péči o pleť. Vyniká vysokou savostí, pomáhá pokožce zbavit se odumřelých buněk a přirozeně předává v sobě obsažené přírodní minerály. Můžete si vybrat z hub z několika světových oblastí. Specialitou jsou minerální houby s vyšším obsahem minerálů a prémiové, které mají nejvyšší, výběrovou kvalitu.

Firma také dováží mořskou sůl z Mrtvého moře z Izraele. Je nerafinovaná, mimo čištění nijak nezpracovávaná a tudíž taková, jakou ji naleznete v přírodě.