Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Bylinné kúry na vlasy

Máte ve svém okolí příznivkyni či příznivce no poo? Pak se zastavte a rozhlédněte se po této virtuální poličce, na které najdete učiněné poklady. Ukrývají se tady jak bylinné směsi zpracované na základě staré Ajurvédy, tak směsi připravené z láskou v sympatickém kadeřnictví v Liberci.

My v Econee všemi deseti doporučujeme Radico Práškový šampon s kondicionérem, který je učiněný zázrak. Ihned po použití pocítíte, že vlasy mají přesně takovou strukturu, tvrdost a jemnost, jakou mají mít. A nakonec si ho možná koupíte i pro sebe. :)

Zlevněte přepravu s produkty ze speciální kategorie