Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Buďte svěží

Vedro? Propocené cesty MHD? Koláče v podpaží? Zůstat svěží v létě je tak trochu oříšek. Ale rozlousknout se dá! Jen je třeba dát pozor na to, čím si tu svěžest dopřáváme. Běžné antiperspiranty a deodoranty obsahují často kontroverzní látky, ucpávají potní žlázy a ničí přátelské bakterie v podpaží. Potu vás tak sice možná zbaví, ale komu by se chtělo platit takovou daň?

My jsme proto sortiment osvěžili různými typy přírodních deodorantů od výrobců, kteří je tvoří ku prospěchu lidí, nejen ku prospěchu svého bankovního účtu. Vybírat můžete jak z českých, tak zahraničních značek, z deodorantů s přírodním složením, bez nebezpečných sloučenin hliníku a s účinností až 24 hodin. Tak se mázněte, zůstaňte svěží a věrni principům zdravého životního stylu i v těch největších letních pařácích. :)

Že není hliník jako hliník se můžete přesvědčit v detailním článku na našem blogu. Po přečtení budete mít jasno, před kterými sloučeninami hliníku se mít na pozoru a které můžete ve složení výrobků přecházet s klidem v duši.

Purity Vision - Bronzová sleva - banner mezi produkty 12/2022