Přečtete za: < 1 min

Tipy na dárky pro každodenní hrdiny. A váhavého Ježíška

Kouzelná doba Vánoc je tu a městy už horlivě duní kroky nás všech – novodobých lovců a sběračů vánočních dárků. Bohužel, v tomhle čase jsme extrémně náchylní pořizovat blbiny a v nákupním tranzu vesele odevzdávat zelený papírek za papírkem. Člověk se ani nenaděje a šup… Uměle vyhlížející růžový oslík prošpikovaný fosforeskujícími světýlky už peláší pod stromeček.

Ekologické vánoční dárkyNo dobře, trošku přeháníme 🙂 Ne každý hned loví takové „zvěrstvo“. Vánoční dárky ale bývají sázka do loterie a někdy i neekologická záležitost. Všichni chceme hezká překvápka, ale pak rozbalujeme růžové oslíky, kterým po Vánocích ordinujeme hromadnou sebevraždu.

A tak jsme se v Econea rozhodli, že budeme o zelený krok napřed a Ježíška
letos v nápadech na smysluplné dárky trumfneme. Ha haaa, zezelená závistí! Šoupli jsme totiž ty nejúžasnější úžasnosti z ekologické drogerie, přírodní kosmetiky, šetrných potřeb pro domácnost a bezobalového světa na jedno místo. A vyklubala se z toho doslova pastva pro oči.

Tak jestli se bojíte, že pod stromeček blízkým naježíte leda tak starou bačkoru (nebo oslíka), uvařte čaj, pusťte do sluchátek koledy a nechte oči klouzat. Ať vybírají za vás.

S těmihle zelenými, ekologicky šetrnými dárky prostě nemůžete šlápnout vedle…

Přejít na všechny tipy na dárky…

Líbí se vám dárky? Sdílejte je na sociálních sítích!

Celé září sleva 15 % na přírodní kosmetiku a drogerii laSaponaria
Spoluzakladatel Econea.cz. Ve starém světě programátor webových aplikací a technologický nadšenec. Nyní na cestě zpět na zem. Má na starosti nehmotný záhadný on-line svět, grafiku a vtipný obsah.

Zanechte nám komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share316
Tweet
Share
Pin