Tipy na dárky pro každodenní hrdiny. A váhavého Ježíška | Econea.cz
Přečtete za: < 1 min

Tipy na dárky pro každodenní hrdiny. A váhavého Ježíška

Kouzelná doba Vánoc je tu a městy už horlivě duní kroky nás všech – novodobých lovců a sběračů vánočních dárků. Bohužel, v tomhle čase jsme extrémně náchylní pořizovat blbiny a v nákupním tranzu vesele odevzdávat zelený papírek za papírkem. Člověk se ani nenaděje a šup… Uměle vyhlížející růžový oslík prošpikovaný fosforeskujícími světýlky už peláší pod stromeček.

Ekologické vánoční dárkyNo dobře, trošku přeháníme 🙂 Ne každý hned loví takové „zvěrstvo“. Vánoční dárky ale bývají sázka do loterie a někdy i neekologická záležitost. Všichni chceme hezká překvápka, ale pak rozbalujeme růžové oslíky, kterým po Vánocích ordinujeme hromadnou sebevraždu.

A tak jsme se v Econea rozhodli, že budeme o zelený krok napřed a Ježíška
letos v nápadech na smysluplné dárky trumfneme. Ha haaa, zezelená závistí! Šoupli jsme totiž ty nejúžasnější úžasnosti z ekologické drogerie, přírodní kosmetiky, šetrných potřeb pro domácnost a bezobalového světa na jedno místo. A vyklubala se z toho doslova pastva pro oči.

Tak jestli se bojíte, že pod stromeček blízkým naježíte leda tak starou bačkoru (nebo oslíka), uvařte čaj, pusťte do sluchátek koledy a nechte oči klouzat. Ať vybírají za vás.

S těmihle zelenými, ekologicky šetrnými dárky prostě nemůžete šlápnout vedle…

Přejít na všechny tipy na dárky…

Líbí se vám dárky? Sdílejte je na sociálních sítích!

Spoluzakladatel Econea.cz. Ve starém světě programátor webových aplikací a technologický nadšenec. Nyní na cestě zpět na zem. Má na starosti nehmotný záhadný on-line svět, grafiku a vtipný obsah.

Diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Share342
Tweet
Share