Přečtete za: 2 min

Přijměte pozvání na naše Zelené kafíčko

Zelené kafíčko

Letos na jaře jsme pro vás začali pražit Zelené kafíčko. Je to krátký a stručný výtah z ekologických zpráv ze světa i z domova a posíláme ho všem zájemcům zdarma do e-mailu jednou týdně.

Proč vzniklo

Zpráv a informací se na nás valí každý den přímo hory. A protože si v našem týmu hledáme a sdílíme novinky ohledně ekologie, udržitelnosti a životního prostředí z kvalitních zdrojů, rozhodli jsme se je sdílet také s vámi. V kafíčku posíláme důležité ekologické zprávy jasnou a stručnou formou a odhalujeme fake news, kterých je dnes internet plný.

Pro koho Zelené kafíčko vaříme a tvoříme

Pro kohokoliv, kdo chce mít jednou týdně za 5 minut u kávy nebo čaje přehled o současném eko dění, ale nechce se probírat haldami zpráv a lámat si hlavu nad tím, jestli jsou pravdivé, nebo ne. V kafíčku najdete 5 výtahů z ekologických článků ze zahraničí i z ČR s odkazem na originální zdroj. Ten si můžete přečíst také, ale to nejdůležitější vám už umeleme a přefiltrujeme do koncentrovaného zeleného kafíčka do e-mailu. Díky tomu do sebe můžete hodit kafíčko stejně rychle jako Italové kávu po obědě a budete rázem v (zeleném) obraze. Na konci každého kafíčka najdete tip na jednu porci čtení na našem blogu, aktuální slevu v našem e-shopu a pěkný citát. Tečka. Hotovo.

Jak se ke kafíčku přihlásit

K Zelenému kafíčku se můžete přihlásit pod každým článkem na blogu.
K Zelenému kafíčku se můžete přihlásit pod každým článkem na blogu.

K Zelenému kafíčku se můžete přihlásit pod jakýmkoliv článkem na našem blogu. Stačí zadat váš e-mail. Přijde vám ověřující e-mail, zda si opravdu přejete dostávat Zelené kafíčko (zkontrolujte si pak spam) a když to potvrdíte, tak vám ho v dalším e-mailu naservírujeme. Kafíčko posíláme jednou týdně a můžete se z něj kdykoliv odhlásit. Jednoduché jako facka.

Co Zeleným kafíčkem získáte:

  • důvěryhodný přehled o současném eko dění,
  • 5 stručných výtahů z článků ze světových i českých médií,
  • čtení na 5-7 minut 1x týdně zdarma,
  • tip na čtení na našem blogu,
  • tip na slevu na e-shopu,
  • hřejivý citát na konec.

Odkud čerpáme zrnka informací do kafíčka

Stejně jako je dobré vědět, jestli vaše černá káva pochází z udržitelného podnikání, stejně tak i my u každého výtahu z článku uvádíme zdroj, odkud jsme zrnka čerpali. Před vznikem Zeleného kafíčka jsme dali hlavy dohromady a prozkoumali různá média v zahraničí a v České republice, ze kterých informace bereme a se zeleným srdcem pro vás filtrujeme. Ochutnejte ho.

Prosíme, sdílejte tuto novinku s dalšími zelenými hrdiny, ať mohou pít s námi:

 

 

Milovnice přírody a všeho živého. Ekologie pro ni začala být tématem, když žila dva měsíce na ostrově a viděla na vlastní oči, jaký dopad má každý lidský krok. Voda se neztrácela kdesi nenápadně v trubkách jako ve městech, vše bylo najednou odhalené. To jí navždy změnilo pohled na přírodu. V Econea.cz se jí splnil sen, že může o každodenních ekologických volbách psát.

Diskuse

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Share251
Tweet
Share