6 komentářů Přečtete za: 3 min

25 tipů na smysluplné dárky pro všechny Ježíšky

Předvánoční honička vrcholí, tak budeme struční 🙂 Pojďme spolu jednoduše a rychle zahnat mozkomor každých Vánoc – vymýšlení dárků. Závity už nám všem šrotují na plné obrátky, obchody se plní dárkuchtivci a člověk v tom všem snadno ulítne a pod tlakem koupí něco, co vlastně ani nechtěl.

Tak víte co? Jestli chcete shodit ten baťoh plný vánočního stresu a obav z darovacího neúspěchu, tady můžete. Vsadíme boty, že každý z nás někde mezi vybíráním dárků a sháněním stromečků alespoň jednou ucítí, jak se toho šílenství vlastně ani nechce účastnit. A proto tu pro vás máme něco speciálního.

Vytvořili jsme dárkový ostrov klidu, míru a smysluplných produktů

Protože nemáme rádi plýtvání a věříme, že kouzlo Vánoc nejde uplácat ze záplavy nesmyslných hejblátek a udělátek.

A protože nikdy není pozdě to napravit. Pojďme letošní Vánoce prožít jinak a proměnit všechny zbytečnosti v jeden inspirativní, ekologický dárek, co udělá velkou radost. Každý malý krok se počítá. Možná zrovna letos nastartujete zelenou změnu i u svých blízkých. A kdyby náhodou ne, můžete být v klidu, protože vám obdarovaný nedá košem kvůli nějaké nepotřebné zbytečnosti.

V našich tipech najdete jen kvalitní a ty úplně nejoblíbenější dárky. Na vlastní kůži je už otestovaly zástupy zelených hrdinů a my za ně dáme ruku do ohně. A taky vám pomůžeme se ve všech těch krásných, ekologicky šetrných a udržitelných věcech zorientovat. Tak si to pojďte užít. Anebo tipy rovnou pošlete tomu svému Ježíškovi, ať letos není vedle jak ta jedle 🙂

Ty nejlepší malé drobnůstky pro velkou radost

Trošku větší potěšovače

Ty největší dárky pro ty nejzelenější nejbližší

 • Skvělým dárkem pro všechny ženy je kousek oblečení z BIO bavlny od české značky Meera Design.
 • Pro všechny zdravožrouty jsou tu dřevěné rakouské mlýnky a vločkovače KoMo. Namelete si tak vlastní čerstvou mouku nebo vločky do snídaně.
 • Krásná ručně foukaná karafa od české designérky Lucie Nepasické s květem života. Pro harmonické bumbání!
 • Pro ty, co frčí na kávě nebo čajíčkují je tu nádherný sklěněný hrnek Jococup. Už žádní kelímkové!

A Japonec nakonec 🙂 No dobře, děláme si srandu, Japonce nevedeme. Ale pokud si nemůžete vybrat, nechte to na vašich blízkých a pořiďte dárkový poukaz. Ať si brouzdají sami!

Mějte krásné a zelené Vánoce!

Prosíme sdílejte dalším každodenním hrdinům

Celé září sleva 15 % na přírodní kosmetiku a drogerii laSaponaria
Spoluzakladatel Econea.cz. Ve starém světě programátor webových aplikací a technologický nadšenec. Nyní na cestě zpět na zem. Má na starosti nehmotný záhadný on-line svět, grafiku a vtipný obsah.

6 komentářů

 1. Dobrý den, to jsou super tipy, sice píšete na vánoční dárky, ale určitě bych darovala i třeba k narozeninám, svátku nebo výročí. Chtěla jsem se zeptat na ten masážní olej Tantra. My s přítelem milujeme tantru, ale ještě se nám nepodařilo přijít na to, jaký olej se používá při těhle masážích https://www.eroticpraguemassage.com/masaz/nuru-masaze/ které bychom rádi vyzkoušeli. Myslíte, že tenhle olej by se hodil i na nuru masáže? Předem díky za odpověď.

  1. Dobrý den, dle mého názoru je na nuru masáže olej Tantra od Nobilis Tilia vhodný. Ale nejsem odborníkem na dané masáže.

 2. Vybral jsem si Tantrickou masáž a chtěl bych poděkovat masérce Karmen , která při masáži umí kombinovat spoustu technik, které byly velmi vzrušující a dráždivé již od začátku. Po masáži jsem byl neskutečně uvolněný a cítil jsem se jako znovuzrozený. Těším se na příští návštěvu!

 3. Vybral jsem si Tantrickou masáž a chtěl bych poděkovat masérce Karmen která při masáži umí kombinovat spoustu technik, které byly velmi vzrušující a dráždivé již od začátku. Po masáži jsem byl neskutečně uvolněný a cítil jsem se jako znovuzrozený. Těším se na příští návštěvu!

 4. Vybral jsem si Tantrickou masáž a chtěl bych poděkovat masérce Karmen , která při masáži umí kombinovat spoustu technik, které byly velmi vzrušující a dráždivé již od začátku. https://erotic-massage-prag.eu/en/
  Po masáži jsem byl neskutečně uvolněný a cítil jsem se jako znovuzrozený. Těším se na příští návštěvu!

Zanechte nám komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share19
Tweet
Share
Pin