Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Blendea - superpotraviny a superfood směsi pro zdravý životní styl

Blendea je mladá a ryze česká značka plná života. Vznikla z okouzlení z blahodárné síly přírody a jejích superpotravin a z odhodlání přínosné účinky šířit dál mezi lidi. V Blendea proto spojují ty nejkvalitnější rostlinné ingredience a šetrnými metodami z nich míchají superpotravinové směsi k podpoře zdravého života. Využívají k tomu ty nejmodernější technologie, aby v surovinách i po zpracování zůstalo 100 % všech enzymů a výživných látek. To vše dělají s ohledem na blaho přírody, lidí a zvířat.

V naší nabídce můžete aktuálně najít Supercoffee. Jde o promyšlně namixovanou směs dvou druhů BIO kávy, BIO medicinálních hub, skořice a čekanky, se kterou se náramně krásně vítá nový den a povzbudí i po opravdu náročném pracovním dni. Kromě toho nabízíme také směs Supergreens. Ta obsahuje hned 4 superpotraviny v BIO kvalitě, včetně mladé pšenice, zeleného ječmenu, chlorelly, spiruliny a pro svěžest je obohacená mátou peprnou.