Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 8 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu
Stále fungujeme! Balíčky balíme a telefony zvedáme :-)

Můžete bez obav objednávat. I přesto, že jsme zavedli mnohá bezpečnostní opatření, s rouškami fungujeme vesele dál. Jedinou změnou je, že vaši balíčkové mohou mít 1 den zpoždění oproti normálu. Také jsme pro vás připravili speciální kategorii Zeleně proti Koroně. Držte se!

Bambusové nádoby

Bambus je považán za nejekologičtější materiál pro průmyslovou výrobu. Proč? Neuvěřitelně rychle roste, až o 100 cm denně a je plně obnovitelnou surovinou. Bambus navíc při růstu produkuje antibakteriální látku, která od něj odhání škůdce. Při jeho pěstování se tak nepoužívají žádné syntetické pesticidy či herbicidy. A ještě něco. Bambus může být kontinuálně vysazován každé 3 roky, aniž by docházelo k poškození rostlin nebo okolního prostředí. Že ho nechcete odtrhovat pandám od tlamiček? Nemusíte se bát. Pandy si totiž pochutnávají úplně na jiném druhu a ten používaný k výrobě jim nešmakuje.

V Ekobo, kde vyrábí bambusové svačinové boxy, navíc využívají "odpadní" bambus, který zbyde při výrobě bambusových hůlek či podlah. Uchvátí vás navíc jeho krásný japonský design, barevné kombinace a samostatné přihrádky. :-)