Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím
Nic vám to neříká?

My to chápeme! Batman taky jednou tahal kačera

7 tipů pro vaše první krůčky

Nechte si na e-mail zaslat pečlivě vybrané tipy na to nejlepší
z našeho sortimentu. Za tyto klenoty dáme obě ruce do ohně!

Toto je chvíle vaší slávy

K 7 tipům získáte navíc 2x do měsíce eko inspiraci e-mailem přimo od Martina, spoluzakladatele Econea.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.

Ne děkuji, nebudu si hrát na hrdinu.

226 633 542 (letní provoz Po - Pá: 10 - 16 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Bambu

Bambu je jediným světovým výrobcem ucelené produktové řady pomůcek do domácnosti z BIO bambusu. U nás si můžete vybrat z bambusových příborů, vařeček, prkének, podtácků, kleští, lžiček na krmení pro děti a mnohého dalšího.

Majitelé firmy Jeff Delkin and Rachel Speth pochází z Portlandu v Oregonu, ale přestěhovali se do Číny, aby byli přítomni celému procesu výroby. Trvalá udržitelnost je řídící filosofií Bambu, za což získali mnoho ocenění jako například Gold Certified Business by Green America.

Bambus roste až 100 centimetrů za den, je plně obnovitelnou surovinou a je odolnější a lehčí než dřevo - a samozřejmě přirozeně neobsahuje ftaláty ani BPA (Bisfenol-A). Bambu využívá pouze certifikovaný BIO bambus z udržitelných zdrojů a ctí lokálnost: všechny materiály pochází z místních přírodních zdrojů, pracují s lokálními zpracovateli dřeva, tkalci i místními ženami.

Všechny produkty Bambu jsou vyráběny za použití kvalitních olejů, lepidel na vodní bázi a přírodních povrchových úprav (v případě dětské řady z BIO rostlinných olejů). Díky výbornému designu některé výrobky dokonce nepotřebují lepidlo ani lak. Při výrobě je kladen důraz na velký podíl ruční práce, důsledné zpracování odpadních vod a intenzivní zátěžové testy zaručující, že všechny produkty jsou dokonale bezpečné, trvanlivé a vydrží dlouhodobé používání.