Naše stránky využívají magické a tajuplné soubory cookie. Procházením econea.cz potvrzujete, že víte, co to cookies jsou, jak je můžete odmítnout a jak zpracováváme osobní údaje všech hrdinů.  Rozumím

226 633 542 (Po - Pá: 9 - 17 h)

info@econea.cz    

Váš košík je prázdný, honem do něj něco přihoďte! :-)

Pokračovat v nákupu

Bamboolik - české látkové pleny a dámské menstruační vložky z přírodních materiálů

Jedno je jisté. V Bambooliku rozhodně nejsou žádní bambulové. Jsou to profíci a uvědomělí lidé, kteří již od roku 2012 spojují moderní svět s tradičním přístupem. Šíří osvětu v oblasti zdravého přebalování, ekologické domácnosti a minimalizace odpadu. Zkrátka a jednoduše, ukazují lidem, že věci se dají dělat jinak a lépe. A že stejně jako jejich látkové plenky, ubrousky, či dámské vložky, ani naše planeta rozhodně není na jedno použití. Kromě toho, že využívají co největší množství lokálních materiálů, téměř polovinu jejich výrobků šijí znevýhodnění lidé v chráněných dílnách na Moravě. 

Bamboolikovy látkové plenky si zamilujete. Kromě vymakané funkčnosti a odolnosti zaujmou svými krásnými vzory, třeba s ledními medvídky nebo liškami. Vybírat můžete plenky speciálně navržené pro potřeby novorozených mrňousků, látkové pleny na noc, univerzální svrchní plenkové kalhotky na patentky nebo na suchý zip, kalhotky pro trénink na nočník nebo plenkové plavky v několika velikostech. Plenkový systém doplňuje celá řada "vkládaček". Krátkými, dlouhými i klasickými čtvercovými můžete vyplnit kapsu vnějších plenkových kalhotek a sami si tak regulovat savost přebalení podle potřeb vašeho špunta. Separační plenky usnadní přebalování novorozených miminek a na cesty si zamilujete jednorázové vkládací plenky z celulózy. Milovníci přírodních materiálů pak pookřejí z biobavlněných nebo bambusových variant. 

V Bambooliku myslí na vše. Domácnosti s miminky tak vybavují také nepromokavými přebalovacími podložkami, pratelnými ubrousky z bambusu a biobavlnypytli na skladování plen nebo síťovými vaky na praní. Kojící maminky si mohou pořídit také praktické vložky do podprsenky.

Aby maminky svým dětem krásné vzory plenek nezáviděly, nafoukli v Bambooliku svůj sortiment také o látkové menstruační a slipové vložky z biobavlny a saténové vložky z biobavlny. Kromě elegantního designu vás přesvědčí i unikátní střih, který vychytá každou kapku.

Vyplatí se balit zadečky mrňousků do látky? Na našem blogu jsme spáchali velké srovnání látkových a klasických jednorázových plen. Proklepli jsme je z ekologického, zdravotního i finančního hlediska. Jste zvědaví, jak to dopadlo? Článek prolistujte tady.

Které látkové pleny pro miminko vybrat? Jak do nich mrňavé zadečky balit a jak je správně prát? Praktické návody v tomto článku usnadní plenkový maraton všem udržitelně smýšlejícím rodičům.

Hledali jsme, kde se dalo, i pod postelí, ale momentálně od tohohle výrobce nic nenabízíme :-(